Garage Otomotiv - Bmw, Mercedes, Land Rover, Jaguar, Audi, Mini, Volkswagen Özel Servisi

Bakım / Onarım

Bakım / Onarım

Araç Bakımı

Her kişinin aracı önemlidir. Ve çoğu insan aracına yüksek derecede önem verebilir. Bundan dolayı aracının bakımlarını ve onarımlarını yetkin servislerde yaptırmak ve sorun yaşamamak ister. Garage Otomotiv olarak bizde sizlere alanında uzman ekip ve teknik kadromuz ile kusursuz hizmet ve güler yüzlü hizmet politikası ile hizmet veriyoruz.

Aracınızın yıllık ve periyodik bakımlarını takip ediyor ve bu bakımları özel servisimizde gerçekleştiriyoruz. Aracınızda bakım sonrasında herhangi bir problem yaşamamanız için ise son kontrolleri bizzat servisimizde yapıyor ve aracınızı sizlere sorunsuz olarak teslim ediyoruz. 

Araç Onarımı

Yanlış servis bakımı veyahut istenmeyen olaylardan dolayı aracınızda oluşan hasarlar içinde biz buradayız! Garage otomotiv olarak isteğiniz doğrultusunda aracınıza en uygun yedek parçayı sağlıyor yada en uygun işlemi gerçekleştiriyoruz. Teknik ekibimiz ile birlikte aracınızda yapılan onarım yine bizler tarafından kontrol ediliyor. 

Sonrasında herhangi bir sıkıntı ve problem yaşamamanız için ise sizlere her zaman destek ve bilgi sağlıyoruz. Bu sayede siz aracınıza binip giderken, bizde memnuniyetinizden dolayı mutlu oluyoruz...